Zahmetsiz ve kendine has kaküllü bob kesimler

Bob kesimler adeta son dönemin gözdesi. Bu dönem bob kesime kaküller ekleniyor ve fön yapılmadan, şekilsiz doğal bir görünüm hedefleniyor. Oldukça incelikli bir kesim, bir o kadar da zahmetsiz, doğal bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

 

 

Dağınık Topuzlar

Dağınık topuz, ünlülerin plaj görünümlerinden tutun kırmızı halı stillerine kadar sıkça karşımıza çıkmaya başlamıştı. Bu kış popülaritesi zirve yapacak olan kendin-yap topuzlar hem oldukça kolay ve bir o kadar da havalı.

 

Taşlı Tel Tokalar

 Taşlı tel tokaları kullanmanın en güzel yolu ise, ortadan ayrılmış saçların yanlarına takmak. Saçlara minimal ve zarif bir dokunuşla hareket veren saç barları, gece görünümlerinizin yeni vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor. Tokanızı ister tek taraflı ister iki taraflı takabilirsiniz.

 

Islak Görünümlü Saçlar

Birkaç sezondur trend saç listelerinden düşmeyen ıslak görünümdeki saç modelleri, 2018 2019 Sonbahar/Kış defilelerinde yine podyumlardan eksik olması. Moda haftalarında her uzunluk ve her modelde kolaylıkla yorumlanarak uygulanabilen saç stili; Chalayan defilesinde at kuyruğu olarak kullanıldı. Demeulemeester ise saça ıslak bir görünüm kazandırarak taradıktan sonra, altı parçaya böldü ve katmanlı bir görünüm yarattı.

 

 

Bohem ve sıra dışı örgüler

Örgü, her zaman kurtarıcı ve şık olan modellerden. Farklı stillerde saçınızı örüp havalı bir görünüm yaratabileceğiniz gibi en klasik şekilde kullanıp şıklığınıza şıklık katabilirsiniz! Tommy Hilfiger defilesindeki açık düz saçın arasında atılan örgü modelini, gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gece içinse saçınızı enseden örüp yukarıda bahsettiğimiz ıslak görünümü verebilirsiniz.

 

Enseden at kuyrukları

Oldukça sade ve modern bir görünüm elde etmek için uygun olan enseden at kuyrukları sonbahar ve kışın zarif en büyük kurtarıcılarından biri olacak.