Kurutma şampuan insanlar tarafından yanlış kullanılıyor ; sadece en çok gördükleri yerlere sprey olarak sıkıyorlar.Bu işlemi kullanmanızdaki püf nokta şampuanı bölümlere ayırmanız ve her bölümü tam doygunlukla püskürtmenizdir.

Daha fazla saç derisine temas etmesi için saçlarınızı fön makinasıyla kuruttuktan sonra saçınıza sprey yardımıyla uygulayabilirsiniz.Taze koku, saçın taze bir şekilde yıkanmasını sağlar ve mat kaplama güzel bir tazelik verir.Yağı emmeye ve saç bakımını yapmaya yardımcı olur.Kuru şampuan da proaktif olarak da kullanılabilir.

Geceleri yatmadan önce saçınıza kuru şampuanı uygularsanız saçınızı kuru şampuan dahi iyi emecektir. Kuru Şampuanı, kahverengi saçlar için şekillendirirken, bu tarz saçlarda daha sık görülebilen saç derisinin kenarlarını koyulaştırmak içinde oluşturlur.

Gerçekten hafifçe püskürtün ve bu boşlukları doldurur ve size daha kalın bir görünüm verir. Saçları ve saç derisini temizlemek için haftada bir kez Saç Temizleme Kremi Şampuanını deneyebilirsiniz. Sonuç olarak, kuru şampuan, sabah birkaç dakikaya ihtiyaç duyan herkes için mutlak bir zorunluluktur .