Triko elbiseler

Soğuk havaların ve sonbaharın en iyi tercihlerinden biri olan bu elbiseler bence dolabınızda katlı bir şekilde yerini almalı. Üzerine alacağınız bir yelek, fular ya da bir ceketle bambaşka bir kıyafete dönüştürebilir iş toplantılarına birçok yerde giyilebilirsiniz.

A-line elbiseler

A-line elbise, üst kısmı daha dar ve basit aşağı doğru genişleyen trapez elbisedir. Bu tür elbiseler, bir kadının naifliğini vurgulayıp çekici bir görüntü oluşturduğu için ince ve zarif takılarla gayet hoş görünüyor. Buna ek olarak, eğer alt kısımda fazlalıklarınız var ise bunu saklamanıza da yardımcı olur.

Tişört elbiseler

Diğer elbiselerden en rahatı ve hayat kurtaranı olarak yerini alan tişört elbiseleri, sahile inerken, uçak yolcuğuna çıkarken... Bu rahatlıktan kendinizi mahrum etmeyin, sıcak havalar için her renginden birer tane edinin. Memnun kalacaksınızdır.

Gömlek elbiseler

Son derece rahat bir kullanım ve bir o kadar da şık bir görüntü sağlayan gömlek elbiseler gladyatör sandaletlerden, spor ayakkabılara, babetlerden yüksek topuklara her çeşit ayakkabıyla kombin yapabileceğiniz ve her kombinde farklı bir hava yakalayabileceğiniz ideal seçeneklerdir. Üstelik kollarını kıvırabildiğiniz gömlek elbiseleri farklı mevsim koşularında da rahatça giyinebilirsiniz.

Vücuda oturan geniş etekli elbiseler

Herhangi bir mevsimde hiç düşünmeden giyebileceğiniz bu tarz elbiseler bir numaralı kurtarıcılardır. Tüm vücut tipleri nerdeyse bu elbise modelini rahatça giyebilir ve üst tarafın oturan görüntüsünün altında genişleyen etek şık ve de spor bir görüntü verir. Bu nedenle; randevudan toplantıya, nikahtan röportaja her türlü ortamda giyinebileceğiniz bir şaheserdir. Her rengine korkmadan yatırım yapabilirsiniz.

Düz kesim elbiseler

Mütevazi ancak bir o kadar sofistike bir görüntüye sahiptir. Şimdiki zamana karşı ayakta kalmayı başarmıştır. Hangi yaşta, kiloda ve boyda olursanız olun sizi mükemmel göstermek için yeterlidir. Özellikle siyah, lacivert gibi oturaklı bir rengini tercih ederseniz dilediğiniz gibi her ortamda korkmadan giyebilirsiniz.

Siyah elbise

Siyah elbise muhtemelen elbiselerin en çok tercih edilenlerindendir. Siyah elbise her daim giyen kişiyi güzelleştirir ve asaleti vardır. Yani klasik ve zamansızdır. Kendi vücut yapınıza göre olanı bulmalı be gardırobunuzda bulundurmalısınız. Siyah elbise her zaman sizi güzel ve asil gösteren bir elbisedir.