Geçmişi 1925'lere dayanan pileli etekler, katlanan kumaşlarındaki derin çizgilerinde adeta geçmişini anımsatmaktadır. Pileli etekler uzun modelleri, kısa modelleri, sık veya seyrek pilili görünüm çeşitliliğine sahip. Pileli etekler çok sık tercih edilmese de kombin edildiğinde çok farklı tarz katar. Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca birçok uzunluk seçeneği de mevcuttur. Geniş model ağının olması kombin yapabilmek için büyük avantajdır. Model olarak beğendiğinizi alıp buna göre kombin yapmanız daha kolay olacaktır.

Pileli Etek Modelleri

Mini pileli etekler

Mini eteklerde pileli modeller oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olmamızı sağlamakta. Özellikle yüksek belli eteklerde, pileli modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun pileli etekler

Uzun etek tarzları son dönemde çok revaç görmekte. Havanın serin olduğu günlerde ise tarzınıza farklı bir hava katacaktır. Günlük olarak ya da özel günlerde kombin olarak kullanılabilir.

Midi pileli etekler

Son birkaç yıldır trend bir öneri; çok kısa ve uzun giyinmek istemiyorsanız midi boy ideal olacaktır. Spor bir görünüm için bu tip pileli etekler yerinde olacaktır.

 

Pileli eteğinizin yüksek bel olmasına dikkat edin. Böylece belinize vurgu yaparak belinizi ön plana çıkarabilir diğer kusurlarınızı da kapatabilirsiniz. Blazer ceketinizle ya da deri ceketinizle kullanmanız bu sayede daha uygun olacaktır.

Her türlü ayakkabı modeline açık olan ve dahi yakışan parçalardan biridir pileli etek. Oxford ve makosen ayakkabılarla maskülen, sneaker’lar ile sportif, stiletto ya da babetler ile feminen görünebilirsiniz. Ayrıca biker botlar da bu eteğe çok yakışır.

Uzun hırkalar, crop top kazaklar, ipek bluzlar ve gömlekle de kombin pileli eteğe çok yakışan parçalardan.

Kombin yapmak için hiç vaktiniz yemOnlineKyta ya da gardırop başında saatler harcamadan şık olmak istiyorsanız kalıbını sevdiğiniz bir beyaz gömleğinizle pileli eteğinizi kavuşturun. Uzun kolyeler ve şıkır şıkır bileklikler takın. İşte hazırsınız!