Kışın vazgeçemediğimiz aksesuarlardan biri olan, stilimizin ise tamamlayıcılarından; şapkalar bu sene de çok moda! Şu sıralar ünlü isimlerin ve modaya yön veren ünlü bloggerların günlük kombinlerinde sıkça kullandığı bir aksesuar olan sezonun trend parçası haline geldi bile! Yeni sezona bomba gibi girecek olan kasket şapkalar, fötr, melon, baret, örgü vb. birçok şapka modeli arasından seçeceğinize karar veremediyseniz işte size sonbaharın en trend şapkaları…


Deri şapkalar

Bu sezon deri ceketlerden sonra tercih edilen deri parçalardan biri oldu. İster siyah isterseniz farklı renklerde tercih edeceğiniz şapka ile kendinize cool bir görünüm yaratabilirsiniz.


Örgü şapkalar

Bere, kış ayları için en kullanışlı şapka modellerinden biridir kuşkusuz. Örgü bereler sayesinde sokak stili şıklığınızı tamamlayabileceksiniz. Renk renk model ve tasarımlarıyla örgü bereleri gardırobunuzdan ayırmayacaksınız.


Kırmızı Bereler

Bu yılın en trend rengi, kırmızı renk şapka modasını da ele geçirdi. Kırmızı bir bere ile kombininize hem renk katabilirsiniz hem de trend bir görüntüye ulaşabilirsiniz.


Fötr şapka

Maskülen ya da feminen kendi tarzınıza göre kombin yapılabilen kadınların gözdesi şık ya da günlük stilinize uygun olan bu şapkalar sayesinde havalı kombinler yaratabilirsiniz.   Fötr şapkaları satın alırken ise size çok büyük gelmemesine dikkat edin. Aksi takdirde şapkanızın içinde kaybolabilirsiniz.


Fransız bereler

Zarafetten ödün vermeden tüm görünümünüzü değiştirmeniz oldukça mümkün. Şapka modelleri içerisinde en dikkat çekici olan bereler asil ve şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Bereleri rahatlıkla kombin yapılabilir ve sokak modasına en güzel şekilde uyum sağlayabilirsiniz.


Tüllü bereler

Bu kış tüller basit bereler ile hareket kazanacak. Tülün asilliği ve şıklığı ile berenin rahat ve spor halini birleştiren bu parçalar günlük kombinlerinize hoş bir dokunuş sağlayacak.


Keçe şapka trendleri

Sezon trendleri arasında keçeden üretilmiş şapka modelleri, fedora, kasket ve bere tarzındaki birbirinden ilginç tasarımlar oldukça dikkat çekiyor. Sonbahar kış sezonunda oldukça popüler ve iddialı modeller arasında olduğu söylenebilir. Keçe şapka trendleri arasında olan püsküllü ve geniş kenarlı şapkalar özellikle büyüleyici ve etkileyici görünüyor.