Makyajın en önemli ayrıntılarından biri olan far rengini seçerken dikkatli davranmalısınız.

* Mavi gözlüler: Gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için, turuncu ailesinden bir ton seçin. Toprak renklerinden oluşan turuncular grubu, çikolata kahvesi ve bejlerin yanı sıra, mandalina rengi gibi daha canlı tonları da içerir.

* Yeşil gözlüler: Gözleriniz yeşilse, bakışlarınızı keskinleştirmek için, pembe ve lavanta tonlarını kullanın.

* Kahverengi gözlüler: Zengin bir kobalt, parlak bir gök mavisi veya uçuk bir bebek mavisi kullanabilirsiniz.

* Gri gözler: Jean mavisi, gri gözleri ön plana çıkarır.

* Ela gözler: Kahverengi tonları bu göz rengini belirginleştirir. Yalnız, göz kapağı ve kaş kenarına doğru farklı tonlarda kullanmak doğru olur.


Estetikte devrim yaratan, anti-aging dünyasında çığır açan, doğal kas gevşetici GABA'yı içeren ünlü Amerikan markası DejaVu'nun anti - aging uzmanı "5 Minute Wrinkle Relaxer Serum" ile yıl boyunca cildinizi yaşlanmaya karşı koruyun!
Cildinizi uzun vadede yaşlanmaya karşı koruyan ve aynı zamanda etkisini de 5 dakika gibi kısa bir sürede gösteren  "5 Minute Wrinkle Relaxer Serum"  ile yeni yıla daha ışıltılı ve genç bir cilt ile girebilirsiniz. Dünyanın birçok güzellik ikonu tarafından kullanılan " Dejavu 5 Minute Wrinkle Relaxer Serum" ile çok kısa sürede botemOnlineKyt kadar etkili bir biçimde cildinizdeki kırışıklıklar yok oluyor. Aynı zamanda serum, Ester-C ve antiemOnlineKytidan içeren formülüyle uzun vadede yaşlanmaya karşı cildi koruyor.
Yapılan araştırmalar sonucunda ciltteki kırışıklıkları 5 dakikada yüzde 90 azaltan "DejaVu 5 Minute Wrinkle Relaxer Serum" uzun vadede oldukça etkili bir anti-aging uzmanı... Parfüm içermeyen, alerjik özellikler taşımayan ve üzerine makyaj uygulanabilen bu çok özel serum ile yeni yılın yıldızı siz ve cildiniz olacak!
Göğüslerin zaman geçtikçe formlarını kaybettikleri ve bu durumun, özellikle vücut görünümüne çok önem verenler için, oldukça sıkıcı olduğu kesin. Aslında vücut şeklimiz günlük yaşantımıza bağlı olarak belirleniyor. Çok sık kilo alıp vermekten, yanlış egzersizlerden ya da spor yapmamaktan dolayı, kimi kişilerde göğüsler erkenden sarkıp esnekliğini kaybedebiliyor. Bu kişiler çoğunlukla dolgulu sutyen kullanmadan bir şey giyemez, hiçbir kıyafeti kendilerine yakıştıramaz oluyor... Eğer siz de, bu tür problemlerle karşı karşıysanız Coliseum Spor Merkezi'nde Fitness eğitmenliği yapan Elif Hotaman'ın önerdiği hareketlerle bu durumu biraz da olsa düzeltebilirsiniz.. Eğer hala bu tür sorunlarla karşılaşmadıysanız da bunu mümkün olduğunca geciktirebilir, bu egzersilerle göğüslerinizin formunu uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Şınav çekin
Şekildeki gibi elleriniz ve dizlerinizin üzerinde durun. Dirsekleriniz yana doğru bakmalı. Kollarınızı dirseklerinizden büküp aşağı yukarı doğru inip çıkarak şınav çekin. Bu hareketi 12 kez tekrarlayın. Hareketler sırasında düzenli olarak nefes alıp vermeyi unutmayın. Bu hareketle göğüs ve arka kol kaslarını çalıştırmış olacaksınız. Bunun dışında ön omuz kaslarınız da aktif hale gelecek. Şınav, özellikle kuvvetsiz olanlar ve yeni başlayanlar için oldukça iyi bir başlangıç hareketi aynı zamanda...

Daire çizin
Yere dümdüz, sırtüstü uzanın. Bacaklarınız dizlerinizden bükük şekilde dursun. İki elinize dambıl ya da 1'er litrelik su şişeleri alın. Şimdi 'dambıl fly' hareketini yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için, Kollarınız gergin bir şekildeyken havada yukarıdan aşağıya büyük daireler çizin. 12 kez tekrarlayacağınız bu hareket göğsünüzün tam açılmasını sağlıyor ve sarkmaları önlüyor.

Açıp kapayın
Yerde, dizlerinizin üzerinde durun. Gövdeniz mümkün olduğunca dik olsun. Ellerinize yine ağırlıklar alın ve kollarınızı dirseklerden bükük şekilde ortada birleştirin. İki kolunuzu da yanlara doğru açın. Ardından ilk pozisyonunuza dönün. Bu açıp kapama hareketini aynı şekilde 12 kez tekrarlayın.

Ve biraz zorlanın
Son egzersizimiz tam şınav çekme. Kollar tamamen gergin olsun. Tüm vücut ağırlığınız kollarınızın üzerinde. Yine düzenli nefes alış verişine dikkat ederek şınav çekin. Fakat karnınızın yere değmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun için 4 -5 cm. bir alçalma yapmanız yeterli. Başta zorlansanızda 12 kez yapmayı ihmal etmeyin. Bu sayıyı gün geçtikçe daha da artırabilirsiniz. Bu hareketin tüm göğüs kaslarınızın çalışmasını sağladığını da ekleyelim.