Plastik , Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Üyesi, Op.Dr. Zekeriya Kul özel basın brançı ile klinikte hasta üzerinde uygulamalı tedavi ile basın toplantısı gerçekleştirecek ve Paris Hilton 'un güzellik sırrını Türkiye' ye getiren bu sistemi ilk olarak Türk Kamuoyuna Uygulamalı tanıtacak….

Hd Cilt Bakım Cihazı Hydrafacial

Amerika'da hızla yayılan 2011 in en iyi cilt bakım cihazı seçilen ve fenomen haline gelen cilt yenileme sistemi Hydrfacial cildiniz için tamamen yeni bir yöntem ile yenileme, temizleme, gençleştirme etkisi sunuyor. Lazerli ve diğer cilt yenileme sistemlerine göre tamamen yan etkisiz ve konforlu bir işlem olan Hydrafacial, cildinize yep yeni bir görünüm kazandırıyor ve üstelik aynı gün normal yaşantınıza devam edebiliyorsunuz.

Uzmanlar ve Amerikan film yıldızları dahil bir çok kişi tarafından tercih edilen hydrafacial sistemi cildin ışıldamasını, arınmasını, yenilenmesini sağlıyor ve ömür boyu sağlıklı bir cilt garanti ediyor.

Özellikle uygulama sonrasında hemen ışıldayan bir cilde sahip olduğunuz için bir toplantı öncesi, davet, organizasyon öncesi yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

Hydrafacial MD leke tedavisi, akne problemleri, cilt yenileme anti-aging ve kırışıklık uygulamalarında kullanılan en iyi cilt bakım cihazıdır.

Hydrafacial, vortex cleansing teknolojisi ile cild problemine göre seçilen serum ile cilt yüzeyindeki ölü doku ve siyah noktaları yüksek akış hızı ile çözer, vakum ile çekerek cildi arındırır. Serum cildin derinliklerine kadar nüfuz eder ve cildi derinlemesine nemlendirip besler.

Yurt Dışından Görüşler

Paris Hilton"Şimdi DR.Paul Nassif'in kliniğinde cildime HYDRAFACİAL yaptırdım, cildim ışıldıyor mükemmel bir cilt terapisi çok sevdim bunu"

Dr.Zein Obagı (Florida, USA):"Hydrafacial"kliniğimde ki en popüler uygulama ve aynı zamanda en karlı ve en geri dönüşü hızlı olanı.Her tür cilt tipinde ve probleminde başarılı, cildi stimule ediyor ve tedavisini gerçekleştiriyor'